השירותים שלנו

מו"פ עוטף עזה פועל למען קידום החקלאות, הקהילה, והמחקר היישומי בנגב המערבי והסביבה. המרכז מציע מגוון שירותים ופתרונות לחקלאים, לחברות וליזמים באזור הנגב המערבי ויישובי עוטף עזה.

1. ייעוץ מקצועי לחקלאים ולחברות

מו"פ עוטף עזה ממוקם בליבו של האזור החקלאי הגדול בישראל. המשקים באזור עוסקים בגידולים שונים ומגוונים ומספקים מזון טרי ואיכותי לתושבי ישראל ולייצוא. הצוות המקצועי של המרכז מספק שירותי ייעוץ וליווי בנושאי קרקע ומים, דישון, הגנת הצומח ועוד, בין אם מדובר בגידולי שדה בשטחים נרחבים, בחממות הידרופוניקה מתקדמות, או במשק חי

2. בדיקת שאריתיות חומרי הדברה בתוצרת חקלאית ומזון

מו"פ עוטף עזה מפעיל מעבדת שירות מתקדמת, בשם מעבדות קטיף, המספקת שירותי בדיקות שאריתיות לחקלאים ולחברות באזור. המעבדה מוכרת על-ידי הרשות להסמכת מעבדות ועובדת בהתאם לתקנים המחמירים של האיחוד האירופי, כך שדוחות המעבדה מתאימות לאסמכתאות הדרושות עבור ייצוא של תוצרת חקלאית למדינות האיחוד האירופי.

הציוד המתקדם, הצוות המקצועי, והעמידה בתקנים של האיחוד האירופי ממקמים א מעבדות קטיף בשורה אחת עם מעבדות הבדיקה לשאריתיות המתקדמות בישראל.

3. פיתוח שיטות אנליטיות על פי דרישה

מו"פ עוטף עזה מפעיל מעבדה אנליטית עם ציוד מגוון מהמתקדמים בעולם. שירותי המעבדה כוללים תמיכה במחקרים של מדעני המרכז ופיתוח שיטות אנליטיות לאיפיון, זיהוי וכימות חומרים עבור לקוחות שונים. חלק מהפרוטוקולים שפותחו במעבדה כוללים איפיון מטבוליטים בצמח הקנאביס (קנבינואידים וטרפנים), זיהוי שאריתיות של חומרי הדברה, (דברים נוספים בהמשך).

המעבדה פתוחה לכל שיתוף פעולה עם חברות, חוקרים או גופים אחרים.

4. בחינת יעילות חומרי הדברה ידידותיים לסביבה

מו"פ עוטף עזה מפעיל מעבדה אנטומולוגית לאיפיון ההשפעה של חומרי הדברה על חרקים. מזה שנים רבות המעבדה מספקת שירותים לחברות מובילות בישראל, ומציעה את שירותיה לחברות, יזמים וחוקרים נוספים. המעבדה פתוחה לכל שיתוף פעולה עם חברות, חוקרים או גופים אחרים.

צרו איתנו קשר

חוזרים אליכם בהקדם

יצירת קשר:

בקרו אותנו בכתובת

מועצה אזורית שדות נגב,
ת.ד 100 נתיבות 8771002